Волонтерська допомога військовим

За ініціативи випускників та студентського активу педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету було організовано збір коштів для допомоги Рівненському корпусу Збройних сил України. До акції долучилися здобувачі вищої освіти, колективи деканату та кафедр педагогічного факультету. На зібрані кошти було закуплено два ноутбуки, два планшети та 13 павербанків.

Студентський актив педагогічного факультету продовжує збір коштів на підтримку Рівненського корпусу Збройних сил України.
Здобувачі вищої освіти та колектив педагогічного факультету щиро сподіваються, що наша маленька допомога надасть Вам сили й наснаги у боротьбі із рашистськими військами та прискорить нашу Перемогу!
Дорогі наші Захисники, Герої України! Низько вклоняємося Вам за мужність, відвагу, хоробрість і вірність нашій Батьківщині! Дякуємо Вам за спокійні ночі, за сонячні світанки, за мирні дні! Розуміємо, що наша допомога – це мізерна частка проти того, що Ви робите заради нашої Перемоги.
Ми щодня підносимо щирі молитви до Бога, до Пресвятої Богородиці за Вас, за Мир, за нашу Україну! Ангела охоронця кожному з Вас! Здоров'я, любові, добра, віри у Перемогу! Тримайтеся!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде УКРАЇНА!

волонтерська_допомога Волонтерська_допомога_Педфак

 

Новини / Оголошення / Анонси подiй

Дорогі наші випускники!

Дорогі наші випускники!

   Упродовж студентських років ви наполегливо навчалися та шукали свою дорогу до мудрості і пізнання, гідно подолали нелегкий шлях, підкоривши найвищі й найзаповітніші висоти, зустріли добрих та надійних друзів.

   Студентські роки були найкращими у вашому житті, в них гармонійно поєдналися ваша сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та пригодами.

   Ви – майбутнє нашої країни, її розвиток і процвітання. Завдяки вашій небайдужій життєвій позиції, активній участі в житті суспільства у вирішенні будь-яких питань, відбуваються позитивні зміни в нашій державі. Ваша креативність, ідеї та погляди є основою розвитку майбутніх поколінь УКРАЇНЦІВ!

   Будьте гідними дітьми своїх батьків і Батьківщини, пам’ятайте, що ваш святий обов’язок – берегти і нести до молодого покоління знання, плекати і шанувати рідне слово!

   Бажаємо міцного здоров’я, сили, наснаги та наполегливості, невичерпної енергії і натхнення втілювати в життя сміливі плани та ідеї, бути активними і творчими!

   Нехай повсякчас вас супроводжують щастя, радість, успіх і життєва фортуна!

З повагою деканат та викладачі кафедр педагогічного факультету.

 

Спiвпраця та обмiн досвiдом

НДР "Розвиток професійної підготовки майбутніх учителів в контексті реформування початкової освіти України"

НДР "Теоретико-методологічні засади професійної підготовки майбутніх педагогів до роботи в інклюзивному середовищі в системі освіти України"

Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України

ГО "Спілка освітян України"

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (Львів)

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

Волинський національний університет імені Лесі Українки  Договір про проведення практики студентів

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка  Договір про проведення практики студентів

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської

Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" імені Надії Маринович

Загальноосвітня школа I-III ступенів №8

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад №14"

Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №24

Сапожинський НВК "ЗОШ I-II ступенів - ДНЗ"

Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області

 

Підвищення кваліфікації

Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників РДГУ

Сойчук Р. сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Шевців З. сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Боровець О. довідка сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Бричок С. сертифікат сертифікат свідоцтво свідоцтво сертифікат сертифікат сертифікат довідка сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Веремчук А. сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Гудовсек О. довідка сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат 

Іскра Л. сертифікат сертифікат

Міщеня О. сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Третяк О. сертифікат сертифікат сертифікат   сертифікат  сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат

Яковишина Т. свідоцтво сертифікат сертифікат диплом сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат сертифікат