30. 11. 2021
Додав: Тетяна Я.

1 77a3a30 листопада 2021 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Безбар'єрність в освіті: сучасні вимоги та перспективи».

 

 

 

 

 

Детальнiше
16. 09. 2021
Додав: Тетяна Я.

vebinar1 ca2d5Вища Школа Лінгвістична в Ченстохові запрошує викладачів, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України взяти участь в онлайн -вебінарі, який відбудеться 23 вересня 2021 року о 14.30(за київським часом) за посиланням:Wyższa Szkoła Lingwistyczna is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/92436067683?pwd%3DbDRTUmYyNXNONThWNjZVdG5seExOQT09
Meeting ID: 924 3606 7683
Passcode: u92ZPj

 

 

 

Детальнiше
10. 06. 2021
Додав: Тетяна Я.

intersnhit at university of Bilostock fa016Відповідно до «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність Рівненського державного гуманітарного університету» та Угоди про співпрацю від 29.06.2016 р., укладеної керівництвом Університету та Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща) студенти Потапчук Юлія і Чайковська Мирослава Рівненського державного гуманітарного університету успішно завершили семестрове навчання у польському закладі-партнері та отримали відповідні сертифікати!

 

 

 

Детальнiше
02. 06. 2021
Додав: Тетяна Я.

1 a639402.06.2021 року викладачі кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки брали участь у роботі україно-польського наукового семінару «Становлення та розвиток Аксіопедагогіки: проблеми, перспективи», ініційованого факультетом Суспільних наук Університету природничо-гуманістичного університету імені Яна Длугоша в Ченстохові.

У межах проведення семінару із відкритою лекцією "Kształtowanie się i rozwój Aksjopedagogiki: problemy, perspektywy" виступив Ю.В.Пелех (д.пед.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій Рівненського державного гуманітарного університету).

 

 

 

 

 

 

 

Детальнiше
24. 05. 2021
Додав: Тетяна Я.

1 93ecd24 травня 2021 року студентка Inna Mishchenia (випускниця «TEESSIDEUNIVERSITY»inLondon, MSCInternationalmanagement)для здобувачів вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»  провела онлайн полілог на тему «Дистанційна освіта – можливості для сучасної особистості». Модератором зустрічі виступила доц. Міщеня О.М. На заході були присутні проф. Сойчук Р. та проф. Колупаєва Т.

 

 

 

 

 

Детальнiше
04. 11. 2019
Додав: Вiктор С.

izobrazhenie viber 1 8294dУ рамках стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота» у Вищій школі Уні-Терра в Познані (Республіка Польща) викладачі кафедри педагогіки початкової освіти проф. Шевців З., доц. Веремчук А., доц. Міщеня О., доц. Третяк О. взяли участь у польсько-українському науковому семінарі в Університеті Миколи Коперника в Торуні (Республіка Польща).
З вітальним словом виступили ректор університету проф. Анджей Третьїн та проректор Рівненського державного гуманітарного університету проф. Юрій Пелех. Під час семінару деканами факультетів було презентовано діяльність структурних підрозділів, після чого відбулися роботи секційних засідань за інтересами. Під час секційного засідання з педагогічних наук під керівництвом проф. Віолети Копінської обговорювалися проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців педагогічної освіти, піднімалися сучасні проблеми освіти в Україні та Польщі, дискусію викликала проблема інклюзивної освіти тощо. В результаті обміну досвідом обговорили можливості подальшої співпраці, участі у спільних науково-практичних конференціях, публікації у  фахових збірниках тощо.
Дякуємо організаторам за надану можливість пройти стажування; українським і польським колегам за конструктивний діалог, цінний досвід, теплий прийом та позитивну  атмосферу!

 

Детальнiше
04. 09. 2020
Додав: Тетяна Я.

Увага 2296dВідкриваємо можливості для стажування за кордоном!

Пропонуємо міжнародні стажування для науково-педагогічних працівників Університету з метою проведення досліджень та підвищення кваліфікації у закордонних вищих закладах освіти. Співпраця у цій галузі вже налагоджена з такими польськими партнерами як Академія ім. Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща), Університет Економіки м. Бидгощ (Польща), Жешувський Університет м. Жешув (Польща).

Програма стажування передбачає участь в організаційно-підготовчих семінарах, підготовку та погодження індивідуального плану реалізації стажування, участь у міжнародних науково-практичних конференціях (семінарах або воркшопах) відповідно до спеціальності та напряму, знайомство та встановлення контактів із закордонними колегами, підготовку та представлення плану реалізації набутого досвіду в Україні, отримання сертифікату міжнародного зразка, екскурсійну програму, інформаційний та навчальний супровід.

Терміни реалізації стажування встановлюються залежно від дати реєстрації заявки та узгодження програми.

Вартість міжнародного стажування залежить від місця реалізації стажування та пакету послуг.

За додатковою інформацією щодо можливостей закордонного стажування звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ