amus logo 4a292

17. 03. 2025
Додав: Тетяна Я.

117 березня 2025 року науково-педагогічні працівники (Оксана Третяк, Тетяна Суржук та Тетяна Костолович) та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти РДГУ (Наталія Матяшук, Юлія Фесь та Олеся Красненко) відвідали Волинський національний університет імені Лесі Українки та КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради» в рамках реалізації внутрішньої академічної мобільності.

З метою розширення загальних і професійних компетентностей здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, підвищення конкурентоспроможності випускників та відповідно до Угоди про співпрацю з реалізації програми внутрішньої академічної мобільності учасниками освітнього процесу між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Рівненським державним гуманітарним університетом (№ 21 У від 03.02.2025 р.), наказу в. о. ректора РДГУ №149-с від 07 .02.2025 р. здобувачі вищої освіти Наталія МАТЯШУК, Юлія ФЕСЬ та Олеся КРАСНЕНКО були направлені на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності з виробничої (організаційно-управлінської) практики (термін: 17 березня - 13 квітня 2025 року; 6 кредитів; форма контролю – диференційований залік) у Волинський національний університет імені Лесі Українки.

 

 

 

Детальнiше
10. 09. 2024
Додав: Тетяна Я.

 зустріч із здобувачами КНР У межах підписаних міжнародних Угод Рівненський державний гуманітарний університет продовжує співпрацю із Китайською Народною Республікою. Зокрема на педагогічному факультеті завершують навчання іноземні здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки. 11 вересня 2024 року вони мали змогу особисто поспілкуватись із в.о. ректора професором Романом Павелківим, помічником ректора доцентом Василем Левчуком, заступником декана з навчальної роботи педагогічного факультету професором Оксаною Гудовсек та гарантом освітньої програми, завідувачем кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти професором Русланою Сойчук.

 

 

 

Детальнiше
13. 06. 2024
Додав: Тетяна Я.

ЕразмусУ світлі інтеграції України до європейського освітнього простору виникає потреба у вивченні і цілеспрямованому використанні досвіду європейських країн щодо альтернативної та додаткової комунікації (далі АДК – англ. ААС, Augmentative and Alternative Communication) у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

У лютому 2024 року науково-педагогічні працівники Рівненського державного гуманітарного університету подали заявку на конкурс міжнародних проєктів Erasmus+ KA2 CBHE.

Детальнiше
22. 05. 2024
Додав: Тетяна Я.

1 допис22.05.2024 р. відбулася Всеукраїнська студентська конференція «Актуальні проблеми дошкільної і спеціальної освіти: інновації та перспективи» у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Викладачі кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти разом із здобувачами-магістрантами долучилися до роботи конференції, де виступили з вітальним словом та слухали доповіді студентів. Цікаві та змістовні виступи, що ілюструвалися презентаціями висвітлювали актуальні проблеми дошкільної і спеціальної освіти та окреслювали інновації та перспективи. Учасники конференції у своїх  виступах розкрили інноваційні методи й підходи в роботі спеціальних педагогів; звернули увагу на організацію, форми й особливості роботи логопедів обговорили проблеми роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями та специфіку психолого-педагогічного супроводу дітей із порушенням мовлення в загальній і спеціальній освіті.

Програма конференції тут

26. 04. 2024
Додав: Тетяна Я.

6 25 квітня відбулася ІV Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю: «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат», організатором якої виступив Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка. Гаслом цьогорічної конференції став вислів «Інклюзія – запорука сталого суспільства». Марафон став майданчиком обговорень різноманітних питань, що стосуються реалізації інклюзії у різних сферах суспільного життя. Кафедру цьогоріч представляли завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Сойчук Р.Л., кандидат педагогічних наук, доцент Яковишина Т.В.

 

 

 

 

 

Детальнiше
09. 11. 2023
Додав: Тетяна Я.

19 листопада 2023 року викладачі кафедри доцент Синьчук О.М., доцент Третяк О.М. та доцент Яковишина Т.В. брали участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція України в умовах війни Росії проти України: роль академічних та громадських спільнот» в рамках реалізації Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції проєкту ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Монне «ЄС - Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні» у співпраці з Національним Еразмус+ Офісом в Україні та партнерстві з Рівненським державним гуманітарним університетом.

 

 

 

 

Детальнiше
08. 04. 2024
Додав: Тетяна Я.

18 квітня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», груп МОПН-11 та МОПН-12 (здобувачі – іноземні громадяни з Китайської Народної Республіки), в рамках дисципліни «Інклюзивна педагогіка» (викладачі: професор Садова І.І., доцент Третяк О.М.) були долучені до гостьової лекції «Неформальна інклюзивна діяльність: магія контакту, синергія наук, подорож до себе». Лектор – Гордійчук О.Є., к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

 

 

Детальнiше
31. 10. 2023
Додав: Тетяна Я.

Certificate of Attendance Anna Solovei Вітаємо здобувачку вищої освіти педагогічного факультету Анну Соловей з успішним завершенням програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+!

 Завдяки плідній міжнародній співпраці з Університетом гуманітарно- природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові кращим здобувачам вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету було надано можливість реалізувати академічну мобільність в рамках проєкту Erasmus + KA131.
З 01 березня по 31 травня 2023 року можливість долучитися до європейської вищої освіти отримала і студентка 2 курсу педагогічного факультету Анна Соловей, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. Вона успішно пройшла тримісячне навчання у весняному семестрі 2022-2023 н.р. на базі закордонного ЗВО в рамках реалізації програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+. За результатами навчання Анна отримала відповідний сертифікат.

Вітаємо Анну СОЛОВЕЙ з успішним завершенням непростого, але багатого на досвід та, що найважливіше, успішного навчання!

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальнiше
22. 03. 2024
Додав: Тетяна Я.

Інтерактивна лекція 22.03.24 22 березня 2024 року, у межах договору про співпрацю між Рівненським державним гуманітарним університетом та Волинським національним університетом імені Лесі Українки за ініціативи Пріми Раїси Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії і методики початкової освіти, Пріми Дмитра Анатолійовича, гаранта ОПП «Початкова освіта», доктора педагогічних наук, професора кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, Сойчук Руслани Леонідівни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету, відбулася інтерактивна онлайн-лекція на тему «Технологія дизайн-мислення у викладанні методик навчання освітніх галузей у початковій школі».

 

Детальнiше