amus logo 4a292

14 квітня 2025 року здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта (групи ПО-12 (куратор групи Оксана Синьчук), ПО-23 (куратор групи Боровець Олена), ПІнкл-31 (куратор групи Бричок Світлана), ПІнкл-41 (куратор групи Яковишина Тетяна), МПО-11 (куратор групи Третяк Оксана) долучилися до благодійної акції, приуроченої Воскресінню Христовому, організованою Студентською радою РДГУ. Здобувачі груп зібрали подарункові коробки зі смаколиками, засобами гігієни та листами вдячності для наших мужніх захисників. Усі подарунки й зібрані гроші передані фонду «Броня нації», які будуть надіслані нашим славним воїнам на Херсонському, Дніпропетровському, Миколаївському напрямах.

Дякуємо нашим мужнім воїнам Збройних сил України за захист! Все буде Україна! Разом до Перемоги!

112.04.2025 року проведено виховний захід, присвячений 39-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль: пам’ять, надія, відродження» в межах проходження виробничої (педагогічної) практики на базі педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Модератором зустрічі виступила здобувачка вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» – Босак Олена; координатор – проф. Сойчук Руслана Леонідівна.

У заході діяльну участь взяли здобувачі вищої освіти 013 «Початкова освіта» першого ( бакалаврського) рівня.

 

 

 

 

 

 

 

Детальнiше

311.04.2025 року проведено позааудиторний захід на тему «Верба в руках, весна в серці» в межах проходження виробничої (педагогічної) практики на базі педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Модератором зустрічі виступила здобувачка вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» – Трофімчук Сніжана; координатор – проф. Сойчук Руслана Леонідівна.

У заході діяльну участь взяли здобувачі вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня.

 

 

 

 

 

Детальнiше

205.04.2025 року проведено позааудиторний захід на тему «Подорож Україною» в межах проходження виробничої (педагогічної) практики на базі педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Модератором зустрічі виступила здобувачка вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» – Босак Олена; координатор – проф. Сойчук Руслана Леонідівна.

У заході діяльну участь взяли здобувачі вищої освіти 013 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня.

 

 

 

Детальнiше

404.04.2025 року проведено виховний захід на тему «Казковий світ без барʼєрів» у межах Тижня дитячої книги під час проходження виробничої (педагогічної) практики на базі педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Модераторами зустрічі виступила здобувачка вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» – Трофімчук Сніжана; координатор – проф. Сойчук Руслана Леонідівна.

У заході діяльну участь взяли здобувачі вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня.

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальнiше

image1000 днів війни…

Хочеться миру…

Сьогодні минає 1000 днів війни… 1000 днів болю, втрат і неймовірної сили нашого народу. Це 1000 ранків, коли Україна прокидалася у боротьбі за свободу. 1000 ночей, коли кожен із нас молився за мир і життя.

Це час, коли українські воїни віддавали свої життя, а мільйони людей боролися за те, щоб залишатися людьми навіть у найтемніші часи.

 

 

Детальнiше

15 березня 2025 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти педагогічного факультету з рівненською письменницею Тамарою Бацмай, яка стала справжнім святом для всіх присутніх. Свідками події, яка поєднала літературний світ з живим спілкуванням, де кожен мав можливість не лише почути авторку, але й поставити їй запитання, обговорити творчість, поділитися враженнями, стали й викладачі кафедри доцентки Синьчук Оксана та Яковишина Тетяна.

Про письменницю: Тамара Бацмай – це не просто авторка книг, а й людина, чий творчий шлях глибоко вкорінений у культурному житті Рівного. Вона відома завдяки своїм творам («Моя Україна», «Про фігури», «Працьовитий павучок», «Їжачок-хитрячок», «Сом і сон», «Абетка»), які захоплюють читачів своєю емоційною глибиною, щирістю та актуальністю. Вірші, прозові твори, а також науково-популярні статті, присвячені культурним аспектам, що досліджують рідну землю та людські стосунки, є важливою частиною її спадщини.

 

 

 

 

 

Детальнiше

Кураторська годинаВідповідно до плану роботи куратора доцентки Яковишиної Т., 8 листопада 2024 року відбулася онлайн кураторська виховна година на тему «Життєвий успіх: який він і як його досягти?» зі студентами групи ПІнкл-41. Оскільки здобувачі групи стоять на порозі дорослого самостійного життя, це питання не може хвилювати на етапі становлення їхнього майбутнього.

До початку виховної години здобувачам було запропоновано написати есе на тему «Моє визначення життєвого успіху». Далі відбулася жвава дискусія-обговорення, як кожен з них уявляє успіх в особистому житті: це кар’єра, фінансове благополуччя, здоров’я, стосунки або внутрішній спокій?

 

Детальнiше

Студжиття1 семестр 2024-2025 навчального року для здобувачів вищої освіти групи ПО-23 був активним, продуктивним, наповненим різноманітними подіями та емоціями (куратор – доцент Олена Боровець). Дівчата наполегливо навчалися, долучалися до заходів національно-патріотичної тематики, які проводилися на педагогічному факультеті, до волонтерської діяльності, до проведення ярмарків на підтримку ЗСУ. Долучилися здобувачі групи ПО-23 до забезпечення дидактично-методичним оснащенням аудиторії НУШ, виготовляючи своїми руками  правила класу, коло вибору, годинники, засоби для технологій  «Кубування», «Фішбоун», «Асоціативний кущ» та ін.

 

 

Детальнiше