21. 09. 2022
Додав: Тетяна Я.

Запрошуємо_Конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ЗАПРОШУЄМО ВАС УЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ
РЕГІОНАЛЬНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«ОСВІТА В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ:
СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»,
ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 04 ЛИСТОПАДА 2022 р.

Інформацію про конференцію можна знайти тут

 

 

 

 

 

15. 09. 2022
Додав: Тетяна Я.

Вітання_першокурсникам

10. 09. 2022
Додав: Тетяна Я.

10 вересня 2022 року наша держава вперше відзначає День українського борщу.

Святкування цього дня сприятиме охороні культурної спадщини, популяризації української культури у світі, посиленню суспільної уваги до традицій української кухні та культури. День українського борщу щорічно відзначатимуть кожну другу суботу вересня.

Студенти педагогічного факультету групи Пінкл-41 (куратор доц. Третяк О.М.) Рівненського державного гуманітарного університету вітають усіх зі святом та запускають флешмоб «День українського борщу».

Умови дуже прості:

- Любити Україну та український борщ.

- Зробити креативне фото власноруч приготовленого борщу.

- Поширити фото у соцмережах з хежтегом  #День_українського_борщу, позначити кафедру педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти РДГУ або опублікувати його у коментарях під дописом (https://fb.watch/fuUR6B3mT4/ ).

Ми, українці, з любов'ю підходимо до улюбленої національної страви. А зараз, в такий нелегкий для України час, порція приготовленого з турботою борщу піднімає настрій та наближує нас до перемоги.

І пам'ятайте, немає єдиного вірного рецепту борщу! В кожної господині і господаря він свій, особливий.

Разом до Перемоги!

30. 06. 2022
Додав: Тетяна Я.

Дорогі наші випускники!

   Упродовж студентських років ви наполегливо навчалися та шукали свою дорогу до мудрості і пізнання, гідно подолали нелегкий шлях, підкоривши найвищі й найзаповітніші висоти, зустріли добрих та надійних друзів.

   Студентські роки були найкращими у вашому житті, в них гармонійно поєдналися ваша сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та пригодами.

   Ви – майбутнє нашої країни, її розвиток і процвітання. Завдяки вашій небайдужій життєвій позиції, активній участі в житті суспільства у вирішенні будь-яких питань, відбуваються позитивні зміни в нашій державі. Ваша креативність, ідеї та погляди є основою розвитку майбутніх поколінь УКРАЇНЦІВ!

   Будьте гідними дітьми своїх батьків і Батьківщини, пам’ятайте, що ваш святий обов’язок – берегти і нести до молодого покоління знання, плекати і шанувати рідне слово!

   Бажаємо міцного здоров’я, сили, наснаги та наполегливості, невичерпної енергії і натхнення втілювати в життя сміливі плани та ідеї, бути активними і творчими!

   Нехай повсякчас вас супроводжують щастя, радість, успіх і життєва фортуна!

З повагою деканат та викладачі кафедр педагогічного факультету.

 

27. 06. 2022
Додав: Тетяна Я.

ПодякаЗа ініціативи студентського активу педагогічного факультету РДГУ було зібрано кошти та придбано два ноутбуки, два планшети, 13 павербанків для підтримки Рівненському корпусу Збройних сил України. 

Наша маленька допомога вже працює на захист України, допомагає у боротьбі з рашистськими окупантами та наближає Перемогу! Студенти педагогічного факультету, які долучилися до збору коштів, підготували відеопрезентацію. Впевненні, що це надасть наснаги як українським військовим, так і нашій педагогічній родині.

Дорогі Захисники, Герої України! Низько вклоняємося Вам за вашу мужність, відвагу, хоробрість і вірність нашій Батьківщині!

Дякуємо вам за спокійні ночі, за добрі світанки, за мирні дні!

Тільки разом ми зможемо подолати ворога та наблизити нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава ЗСУ! Слава УКРАЇНІ!

 

 

17. 06. 2022
Додав: Тетяна Я.

За ініціативи випускників та студентського активу педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету було організовано збір коштів для допомоги Рівненському корпусу Збройних сил України. До акції долучилися здобувачі вищої освіти, колективи деканату та кафедр педагогічного факультету. На зібрані кошти було закуплено два ноутбуки, два планшети та 13 павербанків.

Студентський актив педагогічного факультету продовжує збір коштів на підтримку Рівненського корпусу Збройних сил України.
Здобувачі вищої освіти та колектив педагогічного факультету щиро сподіваються, що наша маленька допомога надасть Вам сили й наснаги у боротьбі із рашистськими військами та прискорить нашу Перемогу!
Дорогі наші Захисники, Герої України! Низько вклоняємося Вам за мужність, відвагу, хоробрість і вірність нашій Батьківщині! Дякуємо Вам за спокійні ночі, за сонячні світанки, за мирні дні! Розуміємо, що наша допомога – це мізерна частка проти того, що Ви робите заради нашої Перемоги.
Ми щодня підносимо щирі молитви до Бога, до Пресвятої Богородиці за Вас, за Мир, за нашу Україну! Ангела охоронця кожному з Вас! Здоров'я, любові, добра, віри у Перемогу! Тримайтеся!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде УКРАЇНА!

волонтерська_допомога Волонтерська_допомога_Педфак

 

08. 06. 2022
Додав: Тетяна Я.

№94 у рейтингу – Рівненський державний гуманітарний університет. У 2021 році – №113

Рівненський державний гуманітарний університет"На 20 позицій ми піднялись у рейтингу. По-перше, через кадровий потенціал. У нас фактично 80% науково-педагогічних працівників мають вчені звання і ступені. Вперше за історію нашого університету у нас 78 докторів професорів і 330 кандидатів наук, доцентів. Друге – це так звані рейтинги Webometrics, тобто рейтинги інтернет-присутності. Ми теж суттєво покращили там позиції й піднялись на 50 рівень в Україні. У рейтингу Scopus ми також піднялися, у порівнянні з минулим роком", – коментує перший проректор Рівненського державного гуманітарного університету Роман Павелків.

Він зауважив, що університет не втратив позиції з чисельності студентів, яких зараз майже чотири тисячі. У закладі ведуть повну їх підготовку — від молодшого бакалавра до аспірантури. Також РДГУ не втратив позиції з матеріально-технічної бази, зазначив перший проректор.

"У нас є підготовче відділення для іноземців і хороші міжнародні зв'язки з різними закладами. Це все склалося в те, що ми практично вперше вийшли в сотню. Читаємо не лише ми рейтинг, читають батьки, діти. Вони орієнтуються на той чи інший вищий навчальний заклад, який у рейтингу вище, тому що це дає можливість дитині отримати вищий рівень якісних знань", – додає Роман Павелків.

Докладніше тут 

19. 05. 2022
Додав: Тетяна Я.

вишиванка19 травня – День вишиванки!

 Студенти педагогічного факультету підготували відео до Дня вишиванки, аби продемонструвати свою національну ідентичність!

 Одягнути сьогодні вишиванку та підкреслити своє національне коріння досить важливо для нас під час війни.

Наші традиції, віра,  мова,  національна ідентичність – це наш генетичний код, який відтворений у вишитій мамою ВИШИВАНЦІ. Наші прапор, герб, гімн, армія та вишиванка роблять нас нацією з єдиною волею і єдиною долею. Одягаючи національний одяг, ми глибше відчуваємо ту тисячолітню Україну, яка живе у наших серцях. Національні цінності оберігають і найкращих мужніх захисників нашої держави.

В умовах російської агресії, коли Збройні Сили України боронять незалежність української держави, здобувачі вищої освіти педагогічного факультету та викладачі кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету зберігають українську національну ідентичність, вітають усю українську спільноту зі святом Вишиванки і дякують ЗСУ за надану можливість відзначати цей день.

 Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України.

Слава Україні! Героям слава!