19. 05. 2022
Додав: Тетяна Я.

вишиванка19 травня – День вишиванки!

 Студенти педагогічного факультету підготували відео до Дня вишиванки, аби продемонструвати свою національну ідентичність!

 Одягнути сьогодні вишиванку та підкреслити своє національне коріння досить важливо для нас під час війни.

Наші традиції, віра,  мова,  національна ідентичність – це наш генетичний код, який відтворений у вишитій мамою ВИШИВАНЦІ. Наші прапор, герб, гімн, армія та вишиванка роблять нас нацією з єдиною волею і єдиною долею. Одягаючи національний одяг, ми глибше відчуваємо ту тисячолітню Україну, яка живе у наших серцях. Національні цінності оберігають і найкращих мужніх захисників нашої держави.

В умовах російської агресії, коли Збройні Сили України боронять незалежність української держави, здобувачі вищої освіти педагогічного факультету та викладачі кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету зберігають українську національну ідентичність, вітають усю українську спільноту зі святом Вишиванки і дякують ЗСУ за надану можливість відзначати цей день.

 Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України.

Слава Україні! Героям слава!

 

04. 05. 2022
Додав: Тетяна Я.

 011 Випускники  Колектив кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету щиро вітає перших випускників спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня освіти Року Анну, Потапчук Юлію, Онищук Олександру й Чайковську Мирославу із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів.
  

Висловлюємо щиру вдячність за вашу наполегливість у досягненні професійної майстерності й педагогічного таланту, душевну щедрість та людську гідність. Бажаємо вам наснаги, терпіння, оптимізму, успіхів у майбутній професійній діяльності на ниві розбудови нашої європейської держави - Україна.

 

 

20. 04. 2022
Додав: Тетяна Я.
Хвилина мовчання20 квітня у Рівненському державному гуманітарному університеті за участю керівництва університету, представників професорсько-викладацького складу, студентства та представника ОК «Захід»  пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Зокрема, від імені командувача ОК «Захід» генерала Сергія Літвінова, військовий передав керівництву нашого університету  Державний Прапор України, як символ незламності та стійкості нашого народу та держави. 
 
 
Слава Україні! 
Вічна пам'ять загиблим за нашу Державу….
01. 03. 2022
Додав: Тетяна Я.

Сертифікат ОПП 011Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки!

Наприкінці минулого 2021 року проводилась акредитація освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Після ретельного аналізу відповідності якості підготовки фахівців за зазначеною програмою на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію (протокол №3 (8) від 01.03.2022). Дата видачі сертифіката про акредитацію освітньої програми 29.03.2022 р. Строк дії сертифіката – 01.07.2027 р.

Детальнiше
04. 01. 2022
Додав: Вiктор С.

Між Рівненським державним гуманітарним університетом та Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Інформаційний флаєр page 0001 e3d41
Відповідно до меморандуму с
торони в межах своєї компетенції здійснюватимуть співпрацю та координацію задля:

  • - створення умов для обміну ідеями, інформацією та досвідом, а також для взаємодії у сфері безпеки інформації та кіберзахисту, що становить взаємний інтерес:

- вдосконалення освітніх, науково-технічних і технологічних можливостей Сторін, а також сприяння освітньому, науково-технічному і технологічному співробітництву у галузях, що становлять взаємний інтерес та сприяють мирним цілям;

- підвищення загального рівня знань у сфері кіберзахисту, впровадження і розвиток систем безпеки інформаційних даних, а також систем, в яких вони опрацьовуються;

- зміцнення потенціалу та рівня обізнаності у сфері кібербезпеки серед студентів та викладачів Рівненського державного гуманітарного університету ;

- обміну інформацією (статистичними, аналітичними даними тощо).

Детальнiше
25. 11. 2021
Додав: Тетяна Я.

Анонсjpg e86f124 листопада 2021 року за ініціативи кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету, лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, компанії «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта в інформаційному суспільстві: пошуки та педагогічні стратегії». Співорганізаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут проблем виховання НАПН України, Рівненський державний гуманітарний університет, компанія «ХУАВЕЙ УКРАЇНА», секція української бібліотечної асоціації «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

 

Детальнiше
17. 11. 2021
Додав: Вiктор С.