10. 10. 2023
Додав: Тетяна Я.

Ярмарок

 

Викладачі кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти і здобувачі вищої освіти педагогічного факультету РДГУ долучилися до організованого благодійного ярмарку на потреби ЗСУ, який відбувся 10 жовтня 2023 року. В рамках ярмарку всі бажаючі пригощалися смаколиками, медом, пиріжками з сюрпризами; грали у лотерею; писали побажання для військових тощо. Спільними зусиллями було зібрано необхідну суму коштів для придбання ЕкоФлоу. Наше велике патріотичне серце разом із ЕкоФлоу полинуть до військових, які виконують свої бойові завдання на Харківському напрямку.

 

 

 


Дякуємо всім небайдужим, що долучаєтеся до хорошої справи! Наближаємо нашу Перемогу разом!

01. 09. 2023
Додав: Тетяна Я.

11 вересня 2023 року велика родина педагогічного факультету радо прийняла першокурсників спеціальності 013 Початкова освіта.

З вітальним напутнім словом до здобувачів вищої освіти звернувся декан факультету професор Сілков Валерій Васильович. Заступник декана професор Гудовсек Оксана Анатоліївна ознайомила з особливостями освітнього процесу в ЗВО, побажала успіхів та наполегливості в досягненні поставлених цілей.

Здобувачі вищої освіти 1 курсу поспілкувалися із старшокурсниками, познайомилися із кураторами академічних груп. Сподіваємося, що упродовж навчання в університеті першокурсники будуть примножувати здобутки рідного факультету, а в майбутньому поповнять лави висококваліфікованих учителів початкових класів.

 

Детальнiше
18. 05. 2023
Додав: Тетяна Я.

день вишиванкиКолектив кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти РДГУ долучився до флешмобу "Одягни вишиванку".
Сьогодні День вишиванки має особливий ціннісний сенс: українці змушені відстоювати національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
Українська вишиванка - не просто святковий одяг, це оберіг, в якому закладено генетичний код української нації, символ тяглості історичного минулого та сьогодення України, складник національної культури народу, що демонструє українську національну ідентичність.

 

 

Детальнiше
27. 01. 2023
Додав: Тетяна Я.

День пам’яті Героїв Крут 2023День пам’яті Героїв Крут 2023: Україна вшановує 105-ту річницю бою під Крутами

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Інформаційні матеріали до Дня пам'яті Героїв Крут-2023 можна прочитати тут

 

 

 

 

06. 12. 2022
Додав: Вiктор С.

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України!

 

Щиро вітаємо вас зі святом – Днем Збройних Сил України!

Сьогодні Україна виборює свою незалежність, і саме ви є тією світлою силою, яка боронить нашу державу, націю, культуру, наше майбуття.

Усі віки звитяжний шлях українських воїнів міцно поєднаний з історичними етапами становлення і розвитку вільної Української держави. Ви увібрали в собі найкращі національні військові традиції, що сформувалися у важких, кривавих війнах минулого. Українська армія за час свого історичного поступу пройшла складний шлях від заснування до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах та здатної зламати будь-які імперські плани ворога. І на цьому шляху ви не втратили найважливіших своїх якостей – людяності та турботливості, співчуття.

У день професійного свята військовослужбовці Збройних Сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію – боронять свободу та незалежність нашої держави від російського агресора. Там, де ви – там успішний наступ, знищені ворог і його техніка, звільнені українські міста і села – там перемога.

Ми пишаємося нашими Збройними Силами, відчуваємо велику довіру, адже саме українські воїни оберігають незалежність України, за яку віками боролися наші пращури. І саме сьогодні ви є тим захистом, який дає нашій державі надію на світле майбутнє. Хочемо висловити вам щиру вдячність за самовідданість, стійкість і героїзм, що ви виявляєте щоденно під час захисту територіальної цілісності нашої держави.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю наших героїв, які віддали своє життя за Україну. Ваш подвиг вічно житиме у наших серцях та буде взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Бажаємо усім захисникам та захисницям міцного здоров'я, незламності духу в захисті незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог у боях із російськими окупантами. Нехай Матір Божа вас оберігає!

 

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Детальнiше