2 422f7Програма семестрового навчання

Академія ім. Яна Длугоша запрошує долучитися до спільного навчання!

Відповідно до «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність Рівненського державного гуманітарного університету» та Угоди про співпрацю від 29.06.2016 р., укладеної керівництвом Університету та Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща) студенти Рівненського державного гуманітарного університету систематично проходять семестрове навчання у польському закладі-партнері.

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальнiше

index 01ae1У рамках Центру європейської педагогічної освіти здійснюється співпраця з Рівненським обласним центром зайнятості. Спільні заходи спрямовані на вирішення проблем працевлаштування випускників закладів вищої освіти; дослідження попиту та пропозицій на ринку праці у розрізі професій та видів діяльності; формування вмінь та навичок проведення співбесіди з роботодавцем, написання резюме тощо. Така співпраця є корисним і важливим етапом кар’єрного росту майбутнього фахівця.

 

 

 

 

 

Детальнiше

1 fc724У процесі розбудови міжнародної діяльності у рамках діяльності Центру європейської педагогічної освіти закладалися нові традиції і механізми, вирішувались завдання, важливі як для педагогічного факультету, РДГУ, так і для всієї України. Серед них: здійснення інституціональних змін на основі акумуляції міжнародного досвіду, посилення міжнародної проєктної, освітньої і наукової діяльності, використання механізмів розвитку міжнародної співпраці через створення спільних міжнародних структур, започаткування програм подвійного диплому, мережування в регіональних і глобальних мережах тощо.

 

 

 

 

 

Детальнiше

Увага 4f5bfНавчайтеся одночасно у Європейському Союзі і в Україні!

У рамках програми «Подвійний диплом» на базі  Вищої Школи Лінгвістичної м. Ченстохова (Польща) Ви можете одночасно отримати диплом Рівненського державного гуманітарного університету та Вищої Школи Лінгвістичної, яка є надійним європейським закладом-партнером. Навчання за програмою «Подвійний диплом» передбачає одночасне навчання студента у двох закладах освіти: за обраною спеціальністю в українському університеті та за запропонованою спільною програмою у польському закладі-партнері. За умовами програми 90 % кредитів, які студент вивчає в українському університеті, зараховуються закладом-партнером у Польщі. Навчання за програмою «Подвійний диплом» відбувається дистанційно; мова навчання – англійська, польська. За результатами співставлення навчальних планів відповідних спеціальностей та складання академічної різниці студент продовжує своє навчання в Україні та бере участь один раз або двічі на рік у літній або зимовій школах у вищому закладі освіти Польщі. Ступінь бакалавра/магістра, здобутий у Вищій Школі Лінгвістичній м. Ченстохова, визнаний на території всього Європейського Союзу.

Детальнiше

DSCN0029 750x458 beb9922 березня 2018 року проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Ю.В. Пелех та керівник Центру міжнародних відносин П.В. Антонюк-Кисіль вітали іноземну делегацію з Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща) у стінах РДГУ. Цього разу гостями нашого Університету стали: декан педагогічного факультету Академії ім. Яна Длугоша доктор габ., проф. Даніель Кукла; доктор гум.н. Збіґнєв Вечорек; доктор гум.н. Анна Пєржхава; доктор гум. н. Адріанна Сарнат-Чястко; доктор гум. н. Збіґнєв Вєнскі.

 

 

 

 

Детальнiше