10. 04. 2021
Додав: Тетяна Я.

 

Подяка Колективу   Подяка
 Сойчук Р.Л.
     
  Подяка
     
 
20. 03. 2020
Додав: Тетяна Я.

Ничипорчук Катерина ЮріївнаУ 2020 р. наукова робота Ничипорчук Катерини Юріївни (магістратура 5 курс) на тему: «Тренінгові технології навчання як засіб формування педагогічної взаємодії в освітньому процесі початкової школи» здобула перемогу у 1 етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та брала участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Початкова освіта», що проходив на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського. До участі у конкурсі було підготовлено і подано такі супровідні документи: анотація; відомості про авторів наукової роботи; акт впровадження результатів; публікації за темою наукової роботи (керівник – доц. Третяк О.).

02. 09. 2019
Додав: Тетяна Я.

Наші студенти є учасниками міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних конференцій, переможцями олімпіад та конкурсів творчих колективів, художніх виставок, тощо.

У 2012 р. студенти Єремейчук Галина та Кручок Галина завоювали призові місця у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» (м. Глухів). Наукова робота «Особливості педагогічного спілкування вчителя початкових класів» студентки Вашкевич Т.В. перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом педагогічні науки (науковий керівник проф. Колупаєвої Т.Є.).

 

 

 

 

 

  

Детальнiше
19. 04. 2019
Додав: Тетяна Я.

На базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 18-19 квітня 2019 року відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».
Педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету на олімпіаді представляли кращі студенти педагогічного факультету – Велесик Віталія (ПОІн - 41) і Ничипорчук Катерина (Піс - 31).

 

 

 

 

 

 

  

Детальнiше