ДО ДНЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

23. 05. 2021
Додав: Тетяна Я.

До Дня Героїв України, який відзначався 23 травня 2021 року, здобувачі освіти 1 курсу магістратури спеціальностей 011 «Педагогіка вищої школи» та 013 «Початкова освіта» організували перегляд документальних фільмів «Зима, що нас змінила». Обговорювали фільм на кураторській годині, ділилися враженнями від фільму, спогадами про події, які має кожна студентська сім’я. Несли болючий спогад та пам’ять про тих, кого вже немає у свій день, у розмову з друзями, у повсякденні події, де згадали і віддали шану тим, хто віддав своє життя за свою країну.

 

 

 


    «Зима, що нас змінила» - це цикл документальних фільмів про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності. Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні … Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав безвісти, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих.
      Фільм 1: Небесна сотня, Фільм 2: Перша смерть Фільм 3: Коктейлі Грушевського. Фільм 4: Межигір’я. Батіна хата. Фільм 5: Самооборона. Фільм 6: Пожежа у Будинку Профспілок. Фільм 7: Автомайдан.