Згідно графіку проведення відкритих занять кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ та з метою профорієнтаційної роботи, доцентом кафедри Третяк Оксаною Миколаївною було проведено відкрите лабораторне заняття-тренінг з «Дидактики» на тему «Особливості організації ранкових зустрічей в НУШ».
Окрім реалізації освітньої, розвивальної та виховної мети тренінгові вправи були спрямовані на зняття емоційної напруги, згуртування колективу, рефлексію. Студентам було запропоновано рухливі вправи «Атоми», «Ліліпути та велетні», «Стілець бажань»; інформаційне повідомлення «Особливості ранкових зустрічей», «Мікрофон», «Генерація цікавих ідей». На заключному етапі проведено «Дерево підсумків», «Комплімент».
Лабораторне заняття з використанням тренінгової технології навчання сприяло активізації пізнавальної активності здобувачів вищої освіти; на занятті панувала позитивна атмосфера; студенти генерували креативні ідеї, приймали самостійні рішення, відпрацьовували практичні навички щодо проведення різних вправ, які знадобляться їм під час проведення ранкових зустрічей на педагогічній практиці та в майбутній професійній діяльності.




