ЗАКОРДОННЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

04. 11. 2019
Додав: Вiктор С.

izobrazhenie viber 1 8294dУ рамках стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота» у Вищій школі Уні-Терра в Познані (Республіка Польща) викладачі кафедри педагогіки початкової освіти проф. Шевців З., доц. Веремчук А., доц. Міщеня О., доц. Третяк О. взяли участь у польсько-українському науковому семінарі в Університеті Миколи Коперника в Торуні (Республіка Польща).
З вітальним словом виступили ректор університету проф. Анджей Третьїн та проректор Рівненського державного гуманітарного університету проф. Юрій Пелех. Під час семінару деканами факультетів було презентовано діяльність структурних підрозділів, після чого відбулися роботи секційних засідань за інтересами. Під час секційного засідання з педагогічних наук під керівництвом проф. Віолети Копінської обговорювалися проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців педагогічної освіти, піднімалися сучасні проблеми освіти в Україні та Польщі, дискусію викликала проблема інклюзивної освіти тощо. В результаті обміну досвідом обговорили можливості подальшої співпраці, участі у спільних науково-практичних конференціях, публікації у  фахових збірниках тощо.
Дякуємо організаторам за надану можливість пройти стажування; українським і польським колегам за конструктивний діалог, цінний досвід, теплий прийом та позитивну  атмосферу!

 

 izobrazhenie viber 4 ecd7f izobrazhenie viber 3 84a79 
 izobrazhenie viber 9 d7348 izobrazhenie viber 6 0a799 
 izobrazhenie viber 7 ffc7b izobrazhenie viber 8 8031a 
 izobrazhenie viber 10 780bc izobrazhenie viber 5 a929b 

 izobrazhenie viber 2 23049