СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

04. 09. 2020
Додав: Тетяна Я.

Увага 2296dВідкриваємо можливості для стажування за кордоном!

Пропонуємо міжнародні стажування для науково-педагогічних працівників Університету з метою проведення досліджень та підвищення кваліфікації у закордонних вищих закладах освіти. Співпраця у цій галузі вже налагоджена з такими польськими партнерами як Академія ім. Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща), Університет Економіки м. Бидгощ (Польща), Жешувський Університет м. Жешув (Польща).

Програма стажування передбачає участь в організаційно-підготовчих семінарах, підготовку та погодження індивідуального плану реалізації стажування, участь у міжнародних науково-практичних конференціях (семінарах або воркшопах) відповідно до спеціальності та напряму, знайомство та встановлення контактів із закордонними колегами, підготовку та представлення плану реалізації набутого досвіду в Україні, отримання сертифікату міжнародного зразка, екскурсійну програму, інформаційний та навчальний супровід.

Терміни реалізації стажування встановлюються залежно від дати реєстрації заявки та узгодження програми.

Вартість міжнародного стажування залежить від місця реалізації стажування та пакету послуг.

За додатковою інформацією щодо можливостей закордонного стажування звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ