Відкритий діалог «Цифрова трансформація в Україні: діджитал-проєкти та сучасна молодь»

15. 09. 2021
Додав: Тетяна Я.

1 dd29eУ межах підписаного Меморандуму про співпрацю 15 вересня 2021 року викладачами кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти РДГУ спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області – Оксаною Анатоліївною Сальчук та Людмилою Георгіївною Пшебільською, проведено відкритий діалог «Цифрова трансформація в Україні: діджитал-проєкти та сучасна молодь».

Вплив новацій цифрової трансформації у сфері юстиції на сучасну молодь обговорили викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти Рівненського державного гуманітарного університету першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальностями 011 Освітні педагогічні науки та 013 Початкова освіта. 

 

 

 

У ході обговорення студентам та викладачам кафедри презентовано найважливіші проєкти цифровізації в сфері юстиції, які нині реалізовуються в Україні.

У результаті зустрічі викладачі та здобувачі освіти дізнались про можливість користуватись сервісами Мін’юсту онлайн, на Єдиному порталі державних послуг «Дія»; як через портал «Дія» подати документи для державної реєстрації ФОП; що таке кваліфікований електронний підпис та як його використовувати під час отримання послуг тощо.

На завершення зустрічі викладачі кафедри та здобувачі освіти мали можливість поставити свої запитання, що стосуються повсякденного використання цифрових документів під час звернення до органів державної влади.

Дякуємо Оксані Анатоліївні Сальчук та Людмилі Георгіївні Пшебільській за співпрацю та надану можливість бути в темі цифрових трансформацій в Україні!

 

2 98741 3 de9b1 4 078cc
5 e6718 6 76b0e 7 78168